KONST / Litografier / Färglitografi 14409387
nr 1440 9387
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Signerad, numrerad 127/160. Färglitografi, bildmått: 32x19, yttermått inklusive ram: 44x30 cm
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:28:23
100 kr
200 kr